top of page
N%25C3%25A1vrh%2520bez%2520n%25C3%25A1zvu-37_edited_edited.jpg

Online konzultace Meta Ads / Business Manager

Chcete se pustit do online propagace vašeho e-shopu / služby v rámci sociálních sítí sami, ale nevíte přesně kde začít? Zajímá vás co vše je potřeba připravit a nastavit před samotným spuštěním prvních reklam? Jak správně nastavit Meta Business Manager, Facebook pixel, měření událostí, Google Analytics, správce reklam, přidání obchodu na vaše sociální sítě a samotné reklamy, které vám přinesou výsledky? 

Poraďte se živě (online) s naším odborníkem v rámci 60 - 90 minutové konzultace, kde projdete vše co vás bude ohledně Facebook reklamy zajímat na vašem konkrétním případě! Stačí napsat na info@marionmarketing.cz a zvolit délku konzultace.

Budeme tak pracovat přímo ve vašem reklamním účtu a veškeré doporučení a nastavení můžete inhed začít používat.

Jaké jsou výhody a co můžeme díky online konzultaci vyřešit?

01

Správné propojení a nastavení Meta Business Manageru /  pixelu, Facebook a Instagram profilů.

04

Jaké reklamní strategie  využít pro vaši konkrétní službu či produkt.

08

Jak reklamní kampaně správně vyhodnocovat a jaká data k tomu použít.

02

Pomoc při propojení e-shopu s Google Analytics nebo Tag Managerem, abyste mohli měřit správně konverzní události na vašem webu.

05

Jaké formáty, kreativy a kombinace reklam zvolit pro váš konkrétní produkt / službu a jak využít všechna možná umístění reklamy. 

09

Možnost pořízení videozáznamu, díky kterému můžete zpětně nahlédnout, na konkrétní úpravy a postupy během konzultace. 

03

Pomoc při nastavení vašich reklamních kampaní. (Tvorba okruhů uživatel, nastavení cílů, rozvržení rozpočtů, atd..)

06

Nastavení správných metrik a sloupců pro sledování výkonu kampaní.

Jaký je postup?

  • Po odeslání formuláře se dohodneme na termínu a upřesníme si téma, které potřebujete řešit. 

  • Před samotnou konzultací, bude vhodné nasdílení přístupu do reklamních účtů, abychom se během konzultace nezdržovali a mohli rovnou začít. 

  • Následně Vám zašleme událost do kalendáře s odkazem na společný Google Meet hovor. ​

Online konzultace 2 000  / 60 min

Online konzultace 2 800  / 90 min 

Specialista na Meta
reklamní kampaně

Jmenuji se Michal Scheiner, jako specialista výkonnostní reklamy na Facebooku spravuji reklamní účty mnoha klientů různých zaměření již pátým rokem. Jedná se jak o malé e-shopy začínajících téměř od nuly, tak o velké, kde prostřednictvím reklamy navyšujeme obrat o stovky tisíc korun měsíčně. Díky několikaleté praxi, přátelské a dlouhodobé spolupráci společně budujeme funkční online marketingové strategie a plníme stanovené cíle. Nyní tvořím kampaně pro klienty jako jsou například TIAMI, SAYU, Future Medicine, Solo Beauty, Ramissio, Praguekabinet, nebo dieNikolai. 

 

Pomohu vám pochop jak reklama na Facebooku funguje, rozhraní správce reklam, jak kampaně správně vyhodnocovat a jak je nastavit, abyste vaše peníze nevynakládali zbytečně do kampaní, které nebudou fungovat.

 

Během jedné, nebo pár konzultací si tak budete schopni nastavit správně své první reklamní reklamní kampaně. Záleží jen na tom, jaké jsou vaše cíle a co vše bude třeba doladit po technické stránce.

REFERENCE

V tomto odstavci můžete uvést obsah, o který se chcete s uživateli podělit. Stačí kliknout na „Upravit text“ nebo dvojitým kliknutím přidat vlastní text a změnit font.

bottom of page