top of page

Online konzultace/audit Meta Ads

Chcete se pustit do online propagace vaší služby / e-shopu v rámci sociálních sítí sami, ale nevíte přesně kde začít? Zajímá Vás co vše je potřeba připravit a nastavit před samotným spuštěním prvních reklam? Jak správně nastavit business manager, Facebook pixel, měření událostí, Google analytics, správce reklam, přidání obchodu na vaše sociální sítě a samotné reklamy, které vám přinesou výsledky? 

Poraďte se živě (online) s naším odborníkem v rámci 60 - 90 minutové konzultace, kde projdete vše co vás bude ohledně Facebook reklamy zajímat na vašem konkrétním případě! Stačí si rezervovat termín a délku konzultace.

2 700 kč / konzultace

Specialista na online reklamní kampaně

Jmenuji se Michal Scheiner, jako specialista výkonnostní reklamy na Facebooku spravuji reklamní účty mnoha klientů různých zaměření již pátým rokem. Jedná se jak o malé e-shopy začínajících téměř od nuly, tak o velké, kde prostřednictvím reklamy navyšujeme obrat o stovky tisíc korun měsíčně. Díky několikaleté praxi, přátelské a dlouhodobé spolupráci společně budujeme funkční online marketingové strategie a plníme stanovené cíle. Nyní tvořím kampaně pro klienty jako jsou například Maluna, Yage Organics, Future Medicine, Solo Beauty, RK Dekorace, Praguekabinet, nebo die Nikolai. 

 

Pomohu vám pochop jak reklama na Facebooku funguje, rozhraní správce reklam, jak kampaně správně vyhodnocovat a jak je nastavit, abyste vaše peníze vynakládali zbytečně do kampaní, které nebudou fungovat.

 

Během jedné, nebo pár konzultací si tak budete schopni nastavit správně své první reklamní reklamní kampaně. Záleží jen na tom, jaké jsou vaše cíle a co vše bude třeba doladit po technické stránce.

Jste tady správně!

2.png

PROHLÉDNOUT

1_edited.jpg

OSTATNÍ ŠKOLENÍ

CO DÍKY KONZULTACI ZÍSKÁTE?

REFERENCE

  • Samostatnou správou reklamních kampaní ušetříte finance za služby agentury.

  • Dovedete si sami objektivně reklamní kampaně vyhodnotit, zda pro váš business mají přínos.

  • Jaké reklamní strategie vhodně využít pro vaši službu / produkt. 

  • Technické poradenství a pomoc s nastavením vašeho Business Manageru / Facebook pixelu.

  • Pomoc při nastavení vašich reklamních kampaní. (tvorba okruhů uživatel pro cílení, nastavení konverzních událostí, rozvržení rozpočtů).

  • Jaké formáty a kreativy pro reklamu použít a jak využít všechna umístění reklamy.

  • Propojení eshopu s Google Analytics, nebo Tag managerem atd..

  • Po skončení konzultace vám pošleme záznam.

bottom of page