S ČÍM VÁM JEŠTĚ POMŮŽEME?

Úzce spolupracujeme s kolegy freelancery, kteří se zaměřují na marketingu blízká odvětví. Jsou to naši parťáci a týmový hráči, za které dáme ruku do ohně. Spojili jsme se s nimi hlavně protože víme, jak náročné je sehnat kvalitní lidi. :)

Image by Kevin Bhagat

TVORBA WEBU

Pokud potřebujete webovou stránku jinde než na WIX, nebo nakódovaný web, rádi vás spojíme s našimi ověřenými IT specialisty.

 

kalkulačka

ÚČETNICTVÍ

Sháníte kvalitního účetního? Potřebujete konzultaci nebo se nechcete ztrácet čas, papírováním?
Jeden z největších specialistů ve svém oboru. 

Image by Dylan Gillis

VIDEO

Tvorba videa je aktuálně velmi žádaná a zároveň náročná činnost. Máme ověřené partnery, kteří našim klientům tvoří poutavá videa do reklamních kampaní i pro všechny ostatní účely. 

Reklamní

OFF REKLAMA

Potřebujete být vidět také v offline světě? Ani to pro nás není problém! S našimi externími partnery spolupracujeme v rámci PR, časopisů.

 

A nebo zajistíme tvorbu tiskovin na míru dle vašich přání, potřeb i umístění.  

Reklamní

ECOMMERCE

Máte velké ambice a prodej přes váš e-shop vám nestačí? Naše úzká spolupráce se Salexpander vám pomůže prodávat na marketplace Alza, Mall a Amazon. 

BRANDING

Chcete podnikat, ale nevíte jak začít? 

Vytvoříme vám celou identitu značky. Logo, název, barevnost, produktové fotografie i webovou stránku. Vše s vámi pečlivě projdeme a vybereme efektivní postup pro maximální zajištění vašeho úspěchu.