top of page

JSME ZAMĚŘENI NA TY NEJLEPŠÍ VÝSLEDKY!

Nejvíce se specializujeme na firmy a e-shopy nabízející udržitelné anebo české produkty, produkty cílené na ženy, neziskovky, nadace a gastronomii.

Ale máme za sebou úspěšnou spolupráci s nejrůznějšími klienty od firem výše zmíněných, přes kovové polotovary, cestovní kanceláře až po plastickou chirurgii. Mezi naše klienty dále patří také různé platformy a B2B zákazníci.

Naším hlavním zaměřením jsou ovšem maximální výsledky, ať už je obor činnosti našeho klienta jakýkoliv. Pestrost naší práce nás zkrátka naplňuje a vážíme si toho, že můžeme růst spolu s klienty.

Blurred%20rainbow%20light%20refraction%20texture%20overlay%20effect%20for%20photo%20and%20

SEZNAMTE SE S NÁMI!

Jsme Martina a Michal, parťáci v práci i v životě.

Marion Marketing jsme založili, protože jsme chtěli mít možnost pracovat kdykoli odkudkoli, a přitom být našim klientům neustále k dispozici.
 

Celý náš tým je propojený hlavně online (běžné kanceláře tedy u nás nehledejte :). Každý si tak nastaví své ideální, ničím nerušené pracovní prostředí, a i když jsme dál od sebe, virtuálně jsme spolu neustále.

*Přečtěte si o nás více po kliknutí na naší fotku.

Martina Neubauerová CEO společnosti MARION MARKETING
Martina
Scheiner
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Blogger Icon

Zakladatelka / CEO

Martina má na starosti hladký chod společnosti a tvoří marketingovou strategii pro efektivní propagaci klientů. Navrhuje komunikační styl značek, pohybuje se roky v influnecer marketingu a na sociálních sítích.

Michal Scheiner
Michal
Scheiner
  • Black LinkedIn Icon

Specialista výkonnostní reklamy

Michal se stará o čísla a výkonnostní kampaně, technické nastavení, data a analytiku. Introvert, který ví, jak reklamní kampaně nastavit, aby přinášely ovoce.

NÁŠ TÝM KOLEGŮ

Do našeho týmu pečlivě vybíráme ty nejlepší z oboru. Jsme freelanceři a digitální nomádi, kteří jsou v online světě jako ryby ve vodě a svou práci děláme srdcem, vždy na 100 %.

EXTERNÍ AGENTURY  

Chceme zachovat vysokou kvalitu našich služeb a sami se tak soustředíme na to, co opravdu umíme. Zároveň vám chceme nabídnout komplexní servis, a proto spolupracujeme s ověřenými agenturami v nám blízkých oborech.

MAMADAM - PR specialistky
  • White LinkedIn Icon
  • White Blogger Ikona
Specialisti na marketplace
  • White LinkedIn Icon
  • White Blogger Ikona
Účetnictví a daňové poradenství
  • White LinkedIn Icon
  • White Blogger Ikona

V MAMADAM se i těm nejnáročnějším klientům postarají o reklamu v tištěných médiích a celebrity PR. V oboru mají přes 20 let zkušeností.

Chcete začít prodávat na těch největších „market places“, jako je Alza, Mall nebo Amazon? To není pro naše parťáky v Salexpander žádný problém.

Sehnat kvalitního a zkušeného účetního není vůbec snadné. Proto se spoléháme na „Jak na daně“, kteří vám zajistí ty nejlepší služby!

Blurred rainbow light refraction texture

„Hlavním mottem MARION MARKETINGU je být transparentní, a hlavně férovou agenturou, která klientům PŘINÁŠÍ opravdové výsledky a růst jejich podnikání. Od prvotní myšlenky a zadání vás provedeme celým online marketingovým světem – od tvorby webových stránek, přes sociální sítě, až po spolupráci s lokálními i světovými influencery. Pod rukama nám tak vzniklo již nespočet projektů, na které jsme pyšní, a těšíme se, co přijde dál!“

CEO - Martina Scheiner

bottom of page