top of page
Tým Marion marketing sedící u velkého dřevěného stolu spolu s laptopy a konzultující strategii pro klienty.

Jsme online marketingová agentura Praha a zaměřujeme se na ty nejlepší výsledky!

V našem týmu najdete jen opravdové profesionály z oboru. Jsme malý, již zaběhlý tým zkušených odborníků a každý se naplno věnuje své specializaci.

Specializujeme se na firmy a e-shopy nabízející udržitelné anebo české produkty, produkty cílené na ženy. Ale zkušenosti máme s nejrůznějšími klienty od B2B přes B2C, e-shopy či služby s nejrůznějším zaměřením, neziskovky, nadace či gastro podniky.

Naším hlavním zaměřením jsou především nejlepší výsledky, ať už je obor činnosti našeho klienta jakýkoliv. Pestrost naší práce nás zkrátka naplňuje a vážíme si toho, že můžeme růst spolu s klienty.

SEZNAMTE SE S NÁMI!

Jsme Martina a Michal, parťáci v práci i v životě.

Marion Marketing jsme založili, protože jsme chtěli mít možnost pracovat kdykoli odkudkoli, a přitom být našim klientům neustále k dispozici.
 

Celý náš tým je propojený hlavně online (běžné kanceláře tedy u nás nehledejte :). Každý si tak nastaví své ideální, ničím nerušené pracovní prostředí, a i když jsme dál od sebe, virtuálně jsme spolu neustále.

Martina a Michal Scheinerovi
Blurred rainbow light refraction texture overlay effect for photo and mockups. Organic dro

Majitelka a spoluzakladatelka MARION MARKETINGU

  • LinkedIn
  • Instagram

Martina má na starosti hladký chod společnosti, nastavování pracovních procesů a tvoří marketingovou strategii pro efektivní propagaci klientů. Pohybuje se roky v influnecer marketingu a na sociálních sítích. Založila také platformu na propojování firem a influencerů SOCIALBOA.

Rozhovory v médiích s Martinou najdete zde:

Mladýpodnikatel.cz

Grapesmag.cz

BusinessFriends.cz

Martina Scheiner - CEO Marion Marketing
Michal Scheiner - specialista na PPC

Michal Scheiner

Spoluzakladatel MARION MARKETINGU a PPC specialista

Michal se stará o čísla a nastavuje výkonnostní kampaně pro klienty, aby dosahovaly těch nejlepších výsledků. Zajišťuje technické nastavení všech důležitých nástrojů a měřících účtů, data a analytiku. Michal je introvert, který ví, jak vaše reklamní kampaně nastavit a optimalizovat tak, aby přinášely zisk.

  • LinkedIn

NÁŠ STÁLÝ TÝM KOLEGŮ

Do našeho týmu pečlivě vybíráme ty nejlepší, seniorní specialisty z oboru. Freelancery a digitální nomády, kteří jsou v online světě jako ryby ve vodě. Své práci se věnují naplno a neustále se vzdělávají ve svých specializacích. U nás se nestane, že bychom na váš projekt nasadili nezkušeného juniora. :)

NAŠI PARTNEŘI

Chceme zachovat vysokou kvalitu našich služeb a proto se soustředíme pouze na to, co opravdu umíme. Zároveň vám chceme nabídnout komplexní servis, a proto spolupracujeme s ověřenými agenturami v přidružených oborech.

Shoptet logo
Socialboa logo
Testuj.to logo
MAMADAM logo
Salexpander logo
logo Testujto_edited_edited.png
Blurred rainbow light refraction texture

„Hlavním mottem MARION MARKETINGU je být transparentní, a hlavně férovou agenturou, která klientům PŘINÁŠÍ opravdové výsledky a růst jejich podnikání. Od prvotní myšlenky a zadání vás provedeme celým online marketingovým světem – od tvorby webových stránek, přes sociální sítě, až po spolupráci s lokálními i světovými influencery. Pod rukama nám tak vzniklo již nespočet projektů, na které jsme pyšní, a těšíme se, co přijde dál!“

CEO - Martina Scheiner

bottom of page