top of page
Image by Vandan Patel

SEO služby a specialisté

Chcete dostat vaše stránky na přední pozice vyhledávačů, ale nevíte, k čemu přesně jsou klíčová slova nebo meta data? Nevadí, od toho jsou tu naše SEO služby a specialisté na obsah. Připravíme vám analýzu webu i kompletní SEO (Search Engine Optimization) strategii. Cílem je především zlepšení obchodních výsledků vašich stránek.

Co SEO obsahuje a jak to probíhá?

Analýza webu

Podíváme se na současný stav vašich webových stránek, zhodnotíme klíčová slova a fráze i celkový obsah. Stejně tak se zaměřujeme na pozice webu ve vyhledávačích oproti konkurenci, správné užití tagů nebo například zpětných odkazů.

Úprava on-page

Po analýzách následuje fáze úprav, tedy aplikování všech dohodnutých změn na web. Jedná se o úpravu klíčových slov, meta dat, ale i grafických prvků či technických nedostatků webu – v tomto případě doporučujeme konzultaci s IT specialistou. 

Průběžná optimalizace

Jednorázovou úpravou to nekončí. Musíme zjistit, jak změny provedené na webu fungují na uživatele a pružně reagovat na jejich návyky a změny ve vyhledávání.

Analýza klíčových slov

Je důležitou součástí analýzy webu. Dodá vám informace o tom, co přesně vyhledávají na internetu uživatelé, kteří mají blízko k vašemu byznysu a mohli by se tak stát vašimi zákazníky. Napoví vám klíčová slova, odhalí trendy v oboru a je vodítkem pro nastavení cen za PPC nebo rozšíření produktů a služeb.

Obsahová strategie

Aby mělo SEO dlouhodobě smysl, pravidelná produkce kvalitního a relevantního obsahu je samozřejmostí. Pomůžeme vám přijít na to, jak obsah na vašem webu pojmout a jak ho zajímavým způsobem rozšířit.

Reporting

V rámci měsíční SEO spolupráce každý měsíc zasíláme přehled výsledků, který si společně zhodnotíme a dohodneme se na dalším postupu.

Klávesnice, tužky, nepopsaný blok na psaní a brýle na čtení leží na bílém stole.

Psaní SEO článků

Na základě SEO doporučení píšeme pravidelné tématické články k vašim produktům či službám, které vám pomohou dlouhodobě budovat organické vyhledávání a zlepšovat SEO scóre ve vyhledávačích.

Přečtěte si články o SEO:

bottom of page