top of page
Blurred rainbow light refraction texture overlay effect for photo and mockups. Organic dro
Facebook Ads případová studie

Přečtěte si naše případové studie

META ADS - REKLAMNÍ KAMPANĚ NA FACEBOOKU A INSTAGRAMU

Pro kvalitní reklamu nestačí jen stisknout tlačítko „Propagovat“.

Jsme odborníky na Meta Ads (dříve Facebook Ads), díky kterým vám nastavíme reklamní kampaně na sociálních sítích Facebook a Instagram s cílením na relevantní publikum. Dokážeme pro vaši značku získat nové zákazníky, a pomocí remarketingu stimulovat ty stávající.

Meta Ads vám umožní dosáhnout velkého přínosu i za několik stovek týdně. Transparentní výsledky reklamních kampaní máte neustále k dispozici.

Ukázky našich reklamních FB Ads kampaní

Proč je Meta Ads základním marketingovým nástrojem téměř každé firmy?

OBSÁHLÁ DATA

Facebook má k dispozici obrovské množství dat o svých uživatelích. Doručí tak reklamu těm nejrelevantnějším podle vašeho zaměření.

NÍZKÁ INVESTICE

Meta Ads potřebuje podstatně nižší náklady ve srovnání s ostatními typy PPC reklam.

PŘESNÉ CÍLENÍ

Facebook umožňuje tvorbu vlastních a jim podobných publik na základě akcí, které zákazníci provádějí na vašem webu. V Česku je navíc stále nejoblíbenější sítí s více než 5 miliony uživatelů. 

RŮZNÁ UMÍSTĚNÍ 

Velký výběr formátů a umístění pro vaší reklamu na sociálních sítích, partnerských webech a dalších aplikacích. Také se vyhnete blokaci reklam AdBlockem.

Jak celý proces probíhá?

1.jpg
ANALÝZA A OPTIMALIZACE

Provedeme analýzu, na jejímž základě nastavíme vše tak, aby reklamní kampaně pracovaly se správnými daty a byly tak co nejefektivnější. 

(Facebook Business Manager, účet pro reklamu, Facebook Pixel, katalog produktů, Google Analytics, integrace webu)

2.jpg
MARKETINGOVÝ PLÁN

Na základě vašich marketingových cílů sestavíme publikační plán na míru každé jednotlivé reklamní kampani. Kampaně se tak nebudou „přebíjet“, budou publikovány ve správný čas a na správných místech.

3.jpg
TVORBA KAMPANÍ

Při tvorbě obsahu kampaní je pro nás důležité zaměření vaší značky, cílová skupina, a především potenciál generování nových zákazníků s dlouhodobou návratností. 

Pro jednotlivé kampaně testujeme a analyzujeme nejvhodnější cílové skupiny a neustále sledujeme jejich vývoj a výsledky.

4.jpg
SPRÁVA KAMPANÍ

Nastavení kampaní je jednorázová práce. Ale k tomu, aby vám dlouhodobě vydělávaly, to nestačí. Efektivní a opravdu výnosné kampaně se musí neustále sledovat a upravovat.

Pokud vás reklamní kampaně na sociálních sítích zajímají, neváhejte nás kontaktovat. My se vám co nejdříve ozveme s návrhem na nezávaznou konzultaci zdarma, abychom se společně spojili a zjistili vaše potřeby a cíle.

Poté pro vás navrhneme vhodný cenový balíček dle vašich cílů a rozpočtu. V případě, že správu reklamních kampaní nechcete přenechat agentuře, ale máte zájem pouze o její audit a kontrolu, nabízíme konzultaci online reklamy.

Výsledky reklamních kampaní FB Ads

Udělejte první krok pro zvýšení vašich prodejů!

1
2
bottom of page