top of page
Laptop s otevřeným prostředím Meta Ads

Meta Ads - Správa kampaní na Facebooku a Instagramu

Pro kvalitní reklamu nestačí jen stisknout tlačítko „Propagovat“.

Jsme odborníky na Meta Ads (dříve Facebook Ads), díky kterým vám nastavíme reklamní kampaně na sociálních sítích Facebook a Instagram s cílením na relevantní publikum. Dokážeme pro vaši značku získat nové zákazníky, a pomocí remarketingu stimulovat ty stávající.

Meta Ads vám umožní dosáhnout velkého přínosu i za několik stovek týdně. Transparentní výsledky reklamních kampaní máte neustále k dispozici.

Ukázky našich reklamních FB Ads kampaní

Proč je Meta Ads základním marketingovým nástrojem téměř každé firmy?

OBSÁHLÁ DATA

Facebook má k dispozici obrovské množství dat o svých uživatelích. Doručí tak reklamu těm nejrelevantnějším podle vašeho zaměření.

NÍZKÁ INVESTICE

Meta Ads potřebuje podstatně nižší náklady ve srovnání s ostatními typy PPC reklam.

PŘESNÉ CÍLENÍ

Facebook umožňuje tvorbu vlastních a jim podobných publik na základě akcí, které zákazníci provádějí na vašem webu. V Česku je navíc stále nejoblíbenější sítí s více než 5 miliony uživatelů. 

RŮZNÁ UMÍSTĚNÍ 

Velký výběr formátů a umístění pro vaší reklamu na sociálních sítích, partnerských webech a dalších aplikacích. Také se vyhnete blokaci reklam AdBlockem.

Jak celý proces spolupráce na Meta Ads probíhá?

číslo 1

ANALÝZA A OPTIMALIZACE

Provedeme analýzu, na jejímž základě nastavíme vše tak, aby reklamní kampaně pracovaly se správnými daty a byly tak co nejefektivnější. 

(Facebook Business Manager, účet pro reklamu, Facebook Pixel, katalog produktů, Google Analytics, integrace webu)

číslo 2

MARKETINGOVÝ PLÁN

Na základě vašich marketingových cílů sestavíme publikační plán na míru každé jednotlivé reklamní kampani. Kampaně se tak nebudou „přebíjet“, budou publikovány ve správný čas a na správných místech.

číslo 3

TVORBA KAMPANÍ

Při tvorbě obsahu kampaní je pro nás důležité zaměření vaší značky, cílová skupina, a především potenciál generování nových zákazníků s dlouhodobou návratností. 

Pro jednotlivé kampaně testujeme a analyzujeme nejvhodnější cílové skupiny a neustále sledujeme jejich vývoj a výsledky.

číslo 4

SPRÁVA KAMPANÍ

Nastavení kampaní je jednorázová práce. Ale k tomu, aby vám dlouhodobě vydělávaly, to nestačí. Efektivní a opravdu výnosné kampaně se musí neustále sledovat a upravovat.

Pokud vás reklamní kampaně na sociálních sítích zajímají, neváhejte nás kontaktovat. My se vám co nejdříve ozveme s návrhem na nezávaznou konzultaci zdarma, abychom se společně spojili a zjistili vaše potřeby a cíle.

Poté pro vás navrhneme vhodný cenový balíček dle vašich cílů a rozpočtu. V případě, že správu reklamních kampaní nechcete přenechat agentuře, ale máte zájem pouze o její audit a kontrolu, nabízíme konzultaci online reklamy.

Výsledky reklamních kampaní FB Ads

Udělejte první krok pro zvýšení vašich prodejů!

1
2
bottom of page