top of page
Blurred%20rainbow%20light%20refraction%20texture%20overlay%20effect%20for%20photo%20and%20

Reklama na TikTok - správa a tvorba reklam

Image by Kelly Sikkema

Správa reklam na TikToku otevírá nové možnosti reklamy pro vaši značku. V dnešním digitálním světě, se obsah šíří rychleji než kdykoli předtím. Proto se TikTok stal jedinečnou platformu pro reklamu a propagaci vašeho podnikání. Pokud si myslíte, že je tato sociální síť pouze pro mladé generace, mýlíte se. Dnes již toto tvrzení opravdu neplatí! 😎

Blurred rainbow light refraction texture overlay effect for photo and mockups. Organic dro

Je reklama na TikToku ta pravá volba pro váš byznys?

Mobilní telefon ukazující reklamu na TikTok s různými obrázky a tipy.

01

Pro koho je reklama na TikToku vhodná?

Reklama na TikToku je ideální pro značky a firmy, které chtějí pomocí krátkých a poutavých videí (na výšku) prezentovat své služby či produkty.

03

Co může kvalitní reklama přinést?

Kvalitní reklamou na TikToku můžete oslovit úplně novou komunitu zákazníků, zvýšit povědomí o značce a zvýšit návštěvnost webu. V neposlední řadě také zvýšení prodejů.

05

Od jaké ceny je vhodné dělat reklamu na TikToku?

Investice do reklamy na TikToku se liší v závislosti na vašich cílech, službách nebo produktech a rozsahu kampaní. V naší agentuře nabízíme flexibilní cenové balíčky vždy přizpůsobené klientům na míru, což umožňuje podnikům všech velikostí vstoupit do světa TikToku a využít jeho potenciál pro svůj růst. Zajistíme, že každá koruna vložená do reklamy bude vynaložena tak, aby se dosáhlo maximální efektivity.

02

Jaké jsou výhody reklamy na TikToku?

Hlavní výhodou je až 10X nižší cena za dosah a zobrazení reklamy oproti jiným platformám. Další velkou výhodou je, že reklamu na TikToku v ČR stále nevyužívá tolik inzerentů. Získejte výhodu a využijte digitální prostor, kde budete napřed před konkurencí.

04

Proč svěřit správu reklam profesionálům?

Nastavení reklamního účtu a propojení s e-shopem je náročnější proces, který je ovšem zásadní pro správné měření a doručování reklamy. Také nevhodně zacílená nebo špatně nastavená reklama může vést k mrhání rozpočtem, negativnímu vnímání značky a ztrátě potenciálních zákazníků. Proto je lepší, přenechat nastavení a správu reklamních kampaní odborníkům.

06

Proč poptat služby u naší agentury?

S námi máte jistotu kvalitně nastaveného reklamního účtu a následnou správu kampaní pouze od zkušených specialistů. Poskytujeme personalizovaný přístup a neustálou podporu, abychom zajistili, že vaše kampaně jsou v souladu s vašimi obchodními cíli.

CHCETE REKLAMU NA TIKTOKU?

Otevřete dveře k vašemu úspěchu na TikToku! Domluvte si s námi schůzku a zjistěte, jak naše na míru šité kampaně mohou posunout váš byznys. Vytvoříme pro vás nezávaznou nabídku šitou na míru, která dokonale odpovídá vašim cílům a potřebám.

 

Buďte vidět tam, kde to (online) žije!

Michal Scheiner PPC specialista
bottom of page