top of page
  • Obrázek autoraMartina - Marblog

Plánovače příspěvků na sociální sítě

Hledáte kvalitní nástroje pro plánování příspěvků na sociální sítě? Žádný problém! Zahoďte klasický papír a tužku, máme pro vás krátký souhrn nejoblíbenějších aplikací, které vám s tím pomůžou! Na jaké sítě můžete své příspěvky plánovat, jaké vám umožní spravovat soutěže či vytvářet podrobné reporty?Later - Propracovaný a nejoblíbenější plánovač pro vaše příspěvky, které za vás může také automaticky sdílet. 30 příspěvků je zdarma a za příplatek můžete plánovat i stories a videa. Umožňuje sbírání hashtagů a repostování fotek. Plánovat s ním můžete na 4 sociální sítě - Facebook, Instagram, Twitter a Pinterest. Later je aplikace schválená Facebookem, takže win-win.


AgoraPulse - Kromě webové stránky mají i mobilní aplikaci, což se hodí, pokud potřebujete pracovat i z telefonu a mít k tomu snadný přístup. Najdete zde přehledný kalendář a rozsáhlé plánování. Umožňuje také sledovat zmínky o vás, měřit dosah publika a vytvářet reporty, což se určitě hodí. Stejně tak jako možnost vytváření soutěží. Velmi dobrá je také správa komentářů. Agorapulse je ideální i pro týmy a agentury, kde je potřeba aby více lidí spravovalo více profilů. Za nás je to jeden z nejlepších nástrojů.


Zoomsphere - Stejně jako předchozí aplikace se i tato vyplatí spíš velkým agenturám, je také o něco dražší. Pokud tedy chcete ušetřit a jde vám pouze o správu vašich sítí, klidně její vyzkoušení můžete vynechat. :)


Hootsuite - Umožňuje správu až 35 profilů na sociálních sítích, snadná správa příspěvků, analytika i plánování jsou samozřejmost. Určitě stojí za vyzkoušení.

Buffer - Mobilní aplikace i webová stránka. Kromě Instagramu a Facebooku umožňuje také Linkedin, Pinterest či Google+. Můžete zde připravovat i Instagram Stories a je pro 3 profily na sociálních sítích zdarma. Pokud je tedy vaše působení i na ostatních sítích než je pouze běžný IG a FB, dejte Buffer šanci.

Socialbakers - Velmi oblíbený nástroj na plánování. Obsahuje analytiku, reporting, dashboard, plánování příspěvků, komunikaci s fanoušky a samozřejmě klasické nástroje pro plánování vašich příspěvků.


Rignite - Umožňuje navíc pracovat i s vašimi VIP klienty či influencery.


Creator Studio - Služba vytvořená přímo Facebookem, která vám umožní plánování na vaše účty na Facebooku a Instagramu. Ideální pro nenáročné klienty a začátečníky, kteří nechtějí příliš investovat. Služba je zdarma a nabízí vše potřebné, co je k plánování potřeba. Přidáte grafiku, text a hashtagy, popřípadě i označení, nastavíte datum a čas publikování a o nic víc se nemusíte starat. Pokud vám tedy stačí připravit si příspěvky, aby se "samy" zveřejnily, je to naprosto ideální.

Mobilní aplikace na snadné, intuitivní a rychlé plánování příspěvků na Instagram, které vám pomohou vytvořit především vizuálně graficky hezký feed, naše oblíbené jsou:

Preview

Planoly

Feedo


Přečtěte sí náš článek, jak tvořit kvalitní obsah na sociální sítě.

Pokud nemáte na správu sociálních sítí čas, nebo tápete jak na to, rádi vám s tím pomůžeme. Vytváříme našim klientům líbivé fotografie a vide doplněná o úderné texty a efektivní propagaci.

bottom of page